PaperTime: Největší inspirací jsou naši zákazníci (rozhovor)

Neviem ako u vás, ale pre mňa bolo origami vždy nedosiahnuteľná méta. A potom som objavila PaperTime – skladačky z papiera. Sú krásne, hravé, pomerne jednoduché a môžete si s nimi skrášliť interiér. V rozhovore som vyspovedala zakladateľov Egora a Kevina, ktorí stoja za týmto úžasným nápadom.

Môžete sa nám predstaviť?

Zatím jsme na PaperTime dva. Egor a já (Kevin). Možná si říkáte jestli jsme vůbec místní… Mě tak říkají, protože jsem koukal moc často na pohádku Sám doma a Egor je cizinec s češtinou lepší než ta moje. Seznámili jsme se na vysoké škole, kde stále studujeme a tímto projektem se snažíme přenášet do praxe naše poznatky ze školy a naopak.

 

 

Čo Vás viedlo k vytvoreniu firmy?

Několikrát jsme se bavili co bychom mohli dělat a nakonec jsme se rozhodli, že bychom rádi začali něco společně. Dali jsme dohromady kupu nápadů a vybírali a vyhazovali. Egor přinesl opravdu hodně nápadů a jeden z nich byla dekorace z papíru. Možná protože jsem na střední studoval Architekturu, tento na mě udělal dojem. Nakonec nám to přišlo jako nejlepší nápad jak začít a na kterém se učit nové věci. Učit se nové věci a implementovat v praxi to co se učíme na škole byla hlavní myšlenka.

 

 

Odkiaľ čerpáte inšpiráciu?

Myslíme si, že největší inspirací jsou naši zákazníci. Především na designových marketech a výstavách, kde se potkáváme přímo s nimi, vždy rádi nasloucháme. Ptáme se je dobré, co se jim líbí, ale hlavně co není dobré a jestli měli při skládání například nějaký problém, nebo jestli bylo něco nejasné. Tímto se inspirujeme a upravujeme stávající výrobky, ale také na základě toho navrhujeme nové motivy.

 

 

Ktorý produkt je váš najobľúbenejší?

Náš favorit je asi medvěd. V nové kolekci k tomu přibyl černý jednorožec, který vypadá opravdu stylově. Mezi nejoblíbenější u zákazníků patří medvěd, pejsek, slon a panda.

 

 

„Největší inspirací jsou naši zákazníci.“

 

 

Čo na svojej práci najviac milujete?

Učení se nových věcí. To je vlastně to proč jsme vůbec s čímkoliv začali. Je také skvělé vidět spokojené zákazníky, kteří si užili spoustu zábavy při skládání, ať už sami tak s rodinou, a sami si sestavili originální doplněk do jejich interiéru.

 

 

Ak by ste mohli byť aj vy zvieraťom, čím by ste boli?

Egor: Rozhodně mops — vždy pozitivní a vychillovaný, rád si dá nějakou dobrůtku a je velmi hodný a věrný kamarád.

Kevin: Popravdě jsem nad tím ještě nepřemýšlel, ale asi kočka… Většinou může jít kam chce a když se vrátí domu, všichni jí hladí… 😀 Mimochodem, kočka bude brzy i v naší nabídce!

 

 

Na čo sa môžu vaši sledovatelia a milovníci papiera v budúcnosti tešiť?

Nasloucháme našim zákazníkům a proto navrhujeme stále další skládačky. Nově připravujeme například kočku, jelena, ale i kolekci menších skládaček, které složíte za pár minut.

 

 

 

Kde Egora a Kevina nájdete?

Web: papertime.cz

Facebook: www.facebook.com/papertime.cz

Instagram: www.instagram.com/papertime.cz

Youtube: www.youtube.com

 


Ďakujem krásne za skvelý rozhovor! 🙂

Zdroj foto: Papertime

 

Tutok komentuj: